501 369 923 535 815 500
Logo

Mieszkanie na sprzedaż

Wrocław Jagodno

Vivaldiego

Skontaktuj się z nami

kontakt

Sprzedane! 3 pokoje Vivaldiego!!!

Lubisz kiedy mieszkanie jest urządzone od początku do końca przez Ciebie? Niestety przy inwestycjach deweloperskich, najczęściej musisz czekać co najmniej kilka miesięcy na odbiór swojego wymarzonego lokum, a nawet jeśli coś jest do odbioru od ręki, to zostają same nieciekawe rozkłady, czyli te lokale, których nikt już nie chciał, bądź zbyt duże metraże, których cena przekracza często Twoje możliwości.
My mamy dla Ciebie idealną ofertę, 60 metrów kw. lokalu na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku na wrocławskim Jagodnie. 3 pokoje z dużą oddzielną kuchnią i przestrzennym balkonem. Super rozkład, który możesz w zróżnicowany sposób zaaranżować, np. jeśli jesteś zwolennikiem otwartych przestrzeni możesz połączyć kuchnię z salonem, jeśli jednak chcesz aby kuchnia była osobnym pomieszczeniem- proszę bardzo, oprócz klasycznych mebli zmieścisz tam również stół.
Kolejną zaletą tego mieszkania jest to, że budynek został wybudowany w 2007 roku, więc jest nowy, ale przestrzeń wokół już została zagospodarowana i nic nowego już tutaj nie powstanie, a zatem możesz ciszyć się zielenią i istniejącą już niską architekturą! Poza tym budynek jest chroniony i monitorowany. Cena to 409.000 zł czyli około 6800 zł za metr kw. czyli jest często niższa niż ceny mieszkań deweloperskich w tym rejonie Wrocławia. Oczywiście zawsze można cenę negocjować. Kontakt PATIO Nieruchomości tel. 501369923 lub 501369816

cena

409000 zł

rynek

wtórny

powierzchnia

60

komunikacja

autobus

liczba pokoi

3

piętro

2

liczba pięter

3

kanalizacja

miejska

stan

do remontu

miejsce parkingowe

brak miejsca parkingowe

typ zabudowy

blok

opłaty

czynsz administracyjny, media

materiał budynku

pustak

rok budowy

2007

udogodnienia

teren zamknięty, ochrona, domofon

kuchnia

tak

stan kuchni

do odnowienia

forma kuchni

oddzielna

łazienka

tak

stan łazienki

do odnowienia

forma wyposażenie łazienki

wanna